FIFAM.info - Polska Scena FIFA Manager
Strona główna Rejestracja Zaloguj
Dzisiaj jest: 22 Wrz 2017, 10:42
Strefa czasowa UTC + 1 godzina
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Podgląd wydruku Poprzedni temat | Następny temat 
Autor
Wiadomość
 Temat postu: Per aspera ad astra! - Seba, prowadź nas do Ekstraklasy!
Awatar użytkownika
Przyjaciel Forum
Data rejestracji na forum:
16 Maj 2010, 14:17
Twój klub w FIFA Manager: Lech Poznań
Panie i panowie! Zaczynamy! W III lidze polskiej, grupie VIII rodzi się przyszła potęga piłkarska - FIFAM.Info Team! Czy nasi userzy pod wodzą wspaniałego trenera Sebastiana Lniany spełnią cele na ten sezon? Poprzeczka została postawiona wysoko. (KLIK & KLIK & KLIK). Tak oto prezentuje się profil naszej drużyny: KLIK, a tak składzik: KLIK. Trener zadecydował, że będziemy grali formacją 4-4-2 Romb. Szczegółowe polecenia taktyczne oraz sparingi i obóz szkoleniowy ustalimy i opublikujemy jutro. Morlin chcę Cię widzieć punktualnie na treningu. Trzeźwego! :)

Wpis na blogu pojawi się jutro razem z tym wstępem i obszerniejszym 2. odcinkiem. :) Co o tym wszystkim sądzicie? Zdziałamy coś w Polsce bądź przyszłościowo Europie? :D

Skocz do góry
 Wyświetl profil Offline 
 Temat postu: Re: Per aspera ad astra! - Seba, prowadź nas do Ekstraklasy!
Awatar użytkownika
Redaktor
01 Lut 2010, 23:56
Twój klub w FIFA Manager: Schalke 04
norbini12 napisał:
Czy nasi userzy pod wodzą wspaniałego trenera Sebastiana Lniany spełnią cele na ten sezon?

Bedzie ciekawie. Gratki pomysłu. BTW masz licencje na używanie mojego nazwiska?:P (żarcik)
ObrazekObrazek

Skocz do góry
 Wyświetl profil Offline 
Awatar użytkownika
Przyjaciel Forum
05 Lut 2010, 14:00
Coś wąska ta kadra :D Kto ją ustalał?

Skocz do góry
 Wyświetl profil Offline 
Awatar użytkownika
Przyjaciel Forum
Zazwyczaj gram węższą i jak na mój gust jest w pełni wystarczająca. :)

Skocz do góry
 Wyświetl profil Offline 
Awatar użytkownika
Przyjaciel Forum
Czas ruszyć z sezonem na dobre! Po złożeniu ofert przyszłym członkom personelu (którego poziom waha się między 15 a 38) przystąpiliśmy do przeglądnięcia ofert sponsorów. Ostatecznie promować i wspierać finansowo będzie nas Kompania Piwowarska! (KLIK). Zaplanowany został już też cały okres przygotowawczy (KILK). Pojedziemy na jeden obóz szkoleniowy (do Łodzi na 14 dni, Morlin możesz już zacząć się bać .D) i rozegramy trzy mecze towarzyskie. Naszymi przeciwnikami będą: Włókniarz Zelów, Start Otwock oraz najtrudniejszy sparingpartner Dolcan Ząbki. Drużyna wie też już teraz czego ma się spodziewać w nadchodzącym sezonie (KLIK).
Na obozie w Łodzi nacisk położymy na sprawność i taktykę (a szczególnie ofensywne rozwiązania taktyczne) (KLIK).
Pora na mecz z Włókniarzem Zelów. W wyniku 18-dniowej kontuzji Łukasza na środek obrony powędrował Liber. Tak oto dobraliśmy taktykę na ten mecz: KLIK & KLIK & KLIK. Jest ona dość mocno ofensywna, ale po to są mecze towarzyskie aby taktykę wypróbować.

Sparing - FIFAM.Info Team vs Włókniarz Zelów
0:2
Ten mecz pokazał nam jedno - obrona stoi za wysoko. Co z tego że mieliśmy zdecydowaną przewagę przez cały mecz skoro jedno celne podanie gości stwarzało im sytuację sam na sam z bramkarzem? Mieliśmy kilka niezłych okazji (najlepszą z nich zmarnował Morlin biegnąc z piłką na bramkarza nie oddając strzału), ale swojak Bartka na początku wyraźnie wpłynął na psychikę piłkarzy :rotfl: Naszym najlepszym zawodnikiem wg. statystyk został Mieszczuch, jednak mi bardziej podobała się gra Coletiego (serio). Często wdawał się w dryblingi i obdarowywał Brusa i Morlina niezłymi podaniami.
Screeny po meczu:KLIK & KLIK

Na razie ten jeden meczyk, muszę teraz połączyć pierwszy post z tym w jeden i ogarnąć tego bloga ;) Marcin jak się czujesz w roli największego rozczarowania sezonu? XDDDDDD

Skocz do góry
 Wyświetl profil Offline 
Awatar użytkownika
Przyjaciel Forum
norbini12 napisał:
Zazwyczaj gram węższą i jak na mój gust jest w pełni wystarczająca. :)

Ale ty ją tworzyłeś?

Btw. Bart strzelił samobója?

Skocz do góry
 Wyświetl profil Offline 
Awatar użytkownika
Przyjaciel Forum
Drużyna FifaM.info Team była już zawarta w PGP, ja tylko dodałem kilku zawodników aby było wymagane 16 graczy :) Jeśli chcesz mogę nazwać jakiegoś juniora twoim imieniem i go zakontraktować .D
A co do tego samobója to był on dość dwuznaczny. Piłka szła wysoko ale w bramkę i Bartkowi prześlizgnęła się między rękami, więc moim zdaniem był to jak już błąd bramkarza a nie samobój no ale cóż .D

Skocz do góry
 Wyświetl profil Offline 
Awatar użytkownika
Przyjaciel Forum
Nie, nie o to mi chodzi, i tak jestem za słaby, żeby grac, nawet w wirtualnym teamie :D. Chciałem się tylko dowiedzieć, kto tworzył team.

Co do tego gola to to znaczący błąd bramkarza, kwalifikowany pod samobój, tak mi się wydaje.

Skocz do góry
 Wyświetl profil Offline 
Awatar użytkownika
20%
05 Kwi 2011, 15:11
Twój klub w FIFA Manager: FC United of Manchester
Gratuluję pomysłu, mam nadzieję że "dociągniesz" kolegów do Mistrzostwa :)

imo za wysoki budżet jak na 3 lige...

e/ oooo jaka wartość klubu :)

u mnie (Dalin) to wyglądało tak:
Obrazek

; DDD
FC United of Manchester

10/11 - Conference North: 1 msc. AWANS
11/12 - Conference National: 5 msc. BARAŻE = FAIL

Skocz do góry
 Wyświetl profil Offline 
Awatar użytkownika
Przyjaciel Forum
To Seba ustawiał, a ja nawet potem nie zwróciłem uwagi .D Ale czy my wyglądamy na biedną scenę?! I kwestionujesz naszą wartość na arenie międzynarodowej? XDDD

Skocz do góry
 Wyświetl profil Offline 
Awatar użytkownika
Przyjaciel Forum
Z poprzedniej porażki musimy szybko wyciągnąć wnioski i zmienić taktykę na dwa pozostałem przedsezonowe mecze. Właśnie udało nam się przedłużyć kontrakt z Liberem. Jest on teraz posiadaczem najwyższej pensji - 8 tys. Euro :brawo: .
Dodatkowo Sebastian znalazł sobie nową dziewczynę - Danutę :D Seba zrywasz związek, oświadczasz się czy może planujesz dziecko? Daj znać co mam jej przekazać .D (KLIK)
Zakończył się właśnie obóz szkoleniowy (KLIK). Piłkarze trochę się pocili ale ostatecznie poprawili sprawność i co ważne - nie spadła atmosfera (a to mi się dość często zdarza).
Pech nas prześladuje - kiedy nadeszła kolej na mecz ze Startem Otwock Liber złapał 9-dniową kontuzję. Na szczęście Łukasz wrócił już do zdrowia :)
Tak wygląda skład oraz zmodyfikowana (już nie tak bardzo ofensywna i ryzykowna) taktyka. Korytarze biegu na razie bez zmian. KLIK & KLIK & KLIK

Sparing - FIFAM.Info Team vs Start Otwock
2:0
Pierwsze zwycięstwo w historii!!! Nowa taktyka zadziałała. Mecz był momentami nużący, ale ścisłe krycie i głęboko cofnięta obrona nie dały przeciwnikowi oddychać. I mimo 16 osób które przyszły na stadion było wyraźnie słychać doping .D Brus zdobył dziś dwie bramki z czego jedną głową, drugą klatą :) Asystowali dziś Morlin oraz M_staszek. Obrona dostała słabe noty, ale to raczej ze względu na mało kontaktu z piłką, gra toczyła się raczej w środkowej strefie boiska. Start Otwock nie oddał ani jednego strzału na bramkę, FIFAM.Info Team "aż" 11 z czego 5 celnych.
Screeny pomeczowe:
KLIK & KLIK & KLIK

Skocz do góry
 Wyświetl profil Offline 
Awatar użytkownika
Przyjaciel Forum
1. Jest brzydka, ta dziewczyna Seby. Rzuć ją! :D
2. Atmosfera w teamie spadała? Coś niesłychanego!
3. Taktyka jest trochę defensywna, jak na sparingi: krótkie wybicia bramkarza, linia obrona bardzo głęboko cofnięta + pressing na 1/3 boiska. Może by ją trochę zmienić? Chociaż teraz zaczęła działać... No nie wiem, sam zdecyduj :P
4. Tak odbiagając troszeczkę od tematu kariery, to wysokie noty są w trybie 3D. W trybie tekstowym zwykle kilku zawodników ma notę 5/6, a tutaj prawie cały team. W dodatku nie wygraliście 10:0, tylko przewagą dwóch bramek. W drugim dodatku napiszę, że drużyna, która przegrała, też ma wysokie noty.
5. Wpadłem na pomysł: może by tak dodać face'y niektórym zawodnikom, którzy oczywiście się na to godzą? Jest dostępna np. twarz Bartka (nie wiem, czy spodoba mu się taka idea). Fajnie byłoby, gdyby zamiast twarzy symulowanych były takie prawdziwe :)

Skocz do góry
 Wyświetl profil Offline 
Awatar użytkownika
Przyjaciel Forum
1. Na GG Seba zdecydował, że rzucać jej nie będzie, ale wstrzyma się również z oświadczynami :D
2. Nom, też mnie to zdziwiło :p
3. Taktykę po pierwszej porażce zmieniłem na dużo bardziej defensywną. Chyba aż za bardzo. Linia obrony powinna być cofnięta, natychmiastowy atak na własnej połowie, wybicia bramkarza dalekie i do tego wszystkiego ścisłe krycie linii ofensywnej przeciwnika. Sądzę że tak to będzie wyglądało w nast. meczu :)
4. Nom taki już jest ten tryb, co roku można się do wielu rzeczy przyczepić.
5. Już kilka osób proponowało mi to, skoro więc chcecie to będzie :) Prosiłbym w takim razie osoby zainteresowane o przesyłanie na moje PW swoich zdjęć. Znajdą się one w karierze. Szczegółowe pytania na GG/PW

Skocz do góry
 Wyświetl profil Offline 
Awatar użytkownika
Przyjaciel Forum
Zmieniona i lepiej dopasowana taktyka została użyta w meczu z Dolcanem Ząbki. Wciąż nie zmieniam korytarzy biegów i pozostaną one raczej bez zmian na dłużej. Taktyka i skład: KLIK & KLIK & KLIK.
Sparing - Dolcan Ząbki vs FIFAM.Info Team
2:2
Wyjazdowy remis z zespołem, bądź co bądź, sporo lepszym od naszego można chyba uznań za sukces. Wynik ten pokazuje, że możemy poradzić sobie nawet z silniejszymi rywalami. Jest to dobra wiadomość na przyszłość :D
Gole zdobywali Morlin i Opeel, a asystowali Mieszczuch i Brus. Po raz kolejny Mieszczuch został wybrany naszym najlepszym piłkarzem, co powoduje, że Yower będzie musiał mocno pracować aby utrzymać miejsce w "pierwszej jedenastce". No ale zobaczymy co przyniosą mecze ligowe, bo często piłkarze w sparingach grają zupełnie inaczej niż w lidze. I cieszy fakt, że wreszcie Morlin się odblokował :p
Screeny po meczu: KLIK & KLIK & KLIK & KLIK

Wzloty i upadki
Lukasvista +1
Opeel +1
Jakub Staszewski (res) +1

Łukasz i Opeel zyskali umiejętności! Bardzo cieszy ten fakt. Opeel poprawił się z powodu "imponującej formy przed sezonem" a Łukasz "z własnej inicjatywy dodatkowo trenuje" :) (KLIK)

Jako debiutanci nie wypadliśmy chyba źle w przygotowaniach do sezonu :p Najlepszy zawodnik - MIESZCZUCH! Król strzelców - BRUS! (KLIK)

Pora na pierwszy mecz w lidze! Przeciwnikiem - Orlęta Reda! (KLIK) Do boju FIFAM.Info!
Taktykę zastosujemy taką jak w meczu z Dolcanem. Taktyka i skład: KLIK & KLIK & KLIK
1. kolejka - Orlęta Reda vs FIFAM.Info Team
0:3
Tego chyba nikt się nie spodziewał! Po bramkach Morlina, Kacpra i Brusa wygrywamy wyjazdowe spotkanie z Orlętami Reda! Zespół zagrał świetnie i jest to ogromne pozytywne zaskoczenie! Oddaliśmy 12 strzałów. 5 z nich było celnych, a po 3 padały bramki. FANTASTYCZNIE!!!
Screeny po meczu: KLIK & KLIK & KLIK & KLIK & KLIK & KLIK & KLIK
Jak dalej potoczy się ten sezon? Czy ten świetny wynik jest zapowiedzią równie udanego całego sezonu? Czy mamy szanse na awans? Tego dowiemy się po kolejnych meczach! :)

Skocz do góry
 Wyświetl profil Offline 
Awatar użytkownika
Przyjaciel Forum
Nie wiem, jak wam, ale mi żaden link w ostatnim poście nie działa.
Niezłe wyniki, ale na razie nie mogę zobaczyć screenów, więc wstrzymam się z dalszymi komentarzami.

Skocz do góry
 Wyświetl profil Offline 
Awatar użytkownika
Przyjaciel Forum
Ja pierdziele... zawsze tam gdzie mają być screeny wpisuję KLIK i potem podstawiam linki. Teraz w pośpiechu zapomniałem :[ Daję teraz fotki po kolei, niebawem poprawny wpis od razu ze screenami pojawi się na blogu :)
Skład na Dolcan
Taktyka na Dolcan
Mecz z Dolcanem
Mecz z Dolcanem
Mecz z Dolcanem
Mecz z Dolcanem
Wzloty i upadki
Podsumowanie przygotowań do sez.
Mecz z Orlętami Reda
Pierwsza kolejka
Mecz z Orlętami Reda
Mecz z Orlętami Reda
Mecz z Orlętami Reda
Mecz z Orlętami Reda
Mecz z Orlętami Reda
Mecz z Orlętami Reda
Mecz z Orlętami Reda

***** jak ja to zrobiłem... Zapomnieć screenów :/

Skocz do góry
 Wyświetl profil Offline 
Awatar użytkownika
10%
31 Mar 2011, 20:22
Pogoń Barlinek, Dąb Dębno ... rodzinne strony ;)

Fajny pomysł - czekam na dalsze wpisy ;)

Skocz do góry
 Wyświetl profil Offline 
Awatar użytkownika
Przyjaciel Forum
Kiedy emocje po deklasacji Orląt Reda opadły przyszedł czas na chłodną kalkulację. Nie możemy popaść w samozachwyt i zlekceważyć następnych przeciwników. Wciąż trzeba pracować nad taktyką, gdyż nie jest ona doskonała, a na razie graliśmy z jednym ze słabszych rywali na jakich mogliśmy trafić w tej lidze. Poza tym nasz team jest słabszy od reszty pod względem wytrzymałości, kondycji, siły fizycznej. Mamy bardzo młody skład, a sezon jest długi i ciężko będzie dotrwać do końca grając non-stop na najwyższych obrotach. Poczekamy – zobaczymy, ale można być pewnym jednego – będziemy walczyć do upadłego .D
Nadchodzi mecz z Gwardią Koszalin. (KLIK) Skład bez zmian, za to taktyka razem z wyjściami na pozycję nieco odświeżone. Taktyka i skład: KLIK & KLIK & KLIK
2. kolejka – FIFAM.Info Team vs Gwardia Koszalin
0:0
Jałowy mecz zakończony bezbramkowym remisem. Nie jest to specjalnie zadowalający wynik, ale co ciekawe utrzymaliśmy pierwszą pozycję w lidze. Działo się nie wiele chociaż pod koniec przewagę mieli goście.
I po raz drugi zawodnikiem meczu został Morlin .D

No i przed meczem z Gryfem Słupsk (KLIK) mamy problem – Brus jest kontuzjowany. Przez to skład i taktyka prezentują się obecnie następująco: KLIK & KLIK & KLIK
3. kolejka – Gryf Słupsk vs FIFAM.Info Team
I znów to samo... Nie ma bramek mimo dużej ilości akcji... Spadliśmy na czwartą lokatę, mamy dwa punkty straty do pierwszego miejsca. Pora wziąć się do roboty i mam nadzieję, że nie będzie wiele więcej takich meczów gdzie nie ma czego opisywać :D

Seba dostał ofertę prywatnego sponsoringu od firmy Orlen :D KLIK

Skocz do góry
 Wyświetl profil Offline 
Awatar użytkownika
Przyjaciel Forum
16 Sty 2011, 16:11
Twój klub w FIFA Manager: GARBARNIA KRAKÓW
No ciekawie się robi panowie spinamy * na majstra. XD
Komentarz dodał: m_staszek
Prosiłbym o liczenie się ze słowami...
Obrazek
Obrazek

Skocz do góry
 Wyświetl profil Offline 
Awatar użytkownika
Administrator
30 Sty 2010, 09:53
Twój klub w FIFA Manager: Arsenal Londyn
Dwa mecze i nawet gola nie potrafili strzelić. Słabych napastników mamy .D

Skocz do góry
 Wyświetl profil Offline 
Awatar użytkownika
Przyjaciel Forum
04 Mar 2010, 16:58
Twój klub w FIFA Manager: Betis Sewilla
Jak Ci się gra w 3d?
Obrazek[/img]

Skocz do góry
 Wyświetl profil Offline 
Awatar użytkownika
Przyjaciel Forum
No w sumie da się znieść ;) Ale na tym poziomie rozgrywek często wygląda to niezbyt ciekawie kiedy po 1. połowie część zawodników jest totalnie wyczerpana i urządza szybkie rajdy spacerkiem po skrzydle lub nie jest w stanie uciec zawodnikowi znajdującemu się 20 m za plecami :p No ale nie jest źle, gram na normalnym tempie i zawsze coś się dzieje. Nie brakuje też emocji, szczególnie po akcjach Morlina - aż ciśnienie skacze .D

Skocz do góry
 Wyświetl profil Offline 
Awatar użytkownika
Przyjaciel Forum
28. sierpnia 2010 – Mecz z Bytovią Bytów (KLIK)
Brus jeszcze nie wyzdrowiał i w tym meczu jego miejsce zajmie Coletti. Odpocznie też M_staszek, a na jego pozycji zagra Liber. Przeciwnik silny, a więc ustawienie poddane zostało zmianom. Korytarze biegów również zmodyfikowaliśmy – obrońcy grają mnie ofensywnie, a atakukący skupiają się na ataku. Zobaczymy co z tego wyjdzie...
Skład i taktyka na ten mecz: KLIK & KLIK & KLIK
4. kolejka – FIFAM.Info Team vs Bytovia Bytów
1:0
No i przełamaliśmy złą passę! Kacper strzela, Bartek broni, FIFAM.Info Team wygrywa! Cały czas mieliśmy przewagę, stworzyliśmy wiele ciekawych akcji, ale piłkarze zbyt rzadko decydują się na indywidualne akcje. Czasem powinni iść jednak samemu zamiast bezsensownie podawać zawodnikowi na gorszej pozycji. No ale cóż, liczy się jedno – znów jesteśmy liderem! A to głównie dzięki Bartkowi, który w tym sezonie nie wpuścił jeszcze ani jednej bramki :)
Screeny po meczu: KLIK & KLIK & KLIK & KLIK & KLIK

Sebastian Lniany otrzymuje kolejną ofertę sponsoringu. Tym razem od Cinema City! (KLIK)

4. września 2010 – Mecz z Cartusią Kartuzy (KLIK)
Brus wraca do zdrowia, skład mamy w komplecie! Zaczynamy! Skład i taktyka: KLIK & KLIK & KLIK
5. Kolejka – Cartusia Kartuzy vs FIFAM.Info Team
Ależ nam ten pierwszy sezon idzie! Po bramkach Morlina oraz Kacpra wygrywamy 2:0. Po raz 5. z rzędu Bartek zachowuje czyste konto. W tym sezonie nasz bramkarz nie wpuścił jeszcze ani jednej bramki! Jak tak dalej pójdzie to niebawem będziemy podnosić puchar Ligi Mistrzów :D
Screeny po meczu: KLIK & KLIK & KLIK
Wybaczcie, ale... nie włączyłem wtedy Frapsa i zacząłem screeny robić :glupek: Tak więc musiałem dopiero potem walnąć fotki ze statystyk...

Skocz do góry
 Wyświetl profil Offline 
Awatar użytkownika
Przyjaciel Forum
11. września 2010 – Mecz z Orkanem Rumia
Nadchodzi mecz z 8. w tabeli Orkanem Rumia. Mogłoby się wydawać, że jako klub plasujący się na 1. pozycji jesteśmy faworytem, jednak praktycznie każdy przeciwnik w lidze ma od nas wyższy poziom i jest groźnym rywalem. Ale jak pokazały dotychczasowe mecze pasja i zgranie jest w stanie pokonać każdego .D
Skład i taktyka: KLIK & KLIK & KLIK
6. kolejka – FIFAM.Info Team vs Orkan Rumia
1:0
I kolejne zwycięstwo! Dziś wprowadzony z ławki Opeel zdobył gola – gratulacje dla niego! :) Mecz był bardzo zacięty, przeciwnik stwarzał wiele szans, kilkakrotnie napędzając nam stracha. W tabeli mamy dwa punkty przewagi nad miejscem nr 2.

Do klubu dołączył młody, utalentowany zawodnik polecony przez agenta (KLIK).

18. września 2010 – Mecz z Dębem Dębno (KLIK)
Czeka nas pojedynek na szczycie. Na ten mecz przerobiłem nieco polecenia dotyczące wychodzenia na pozycję. Boczni obrońcy zostają na swoich pozycjach i nie wychodzą tak do przodu. Jest to podyktowane bardzo dużym ich zmęczeniem już po pierwszej połowie meczu.
Skład i taktyka: KLIK & KLIK & KLIK
7. kolejka – Dąb Dębno vs FIFAM.Info Team
Victoria! :D Brus x2 = wygrana! Piękne zwycięstwo w pięknym stylu! Piłkarze dali z siebie wszystko, co było widać na murawie. Ale wciąż strasznie męczą się podczas meczu :(
Screeny po meczu: KLIK & KLIK & KLIK & KLIK & KLIK & KLIK

Skocz do góry
 Wyświetl profil Offline 
Awatar użytkownika
Przyjaciel Forum
Na początek dwie dobre wiadomości:
- Brus przedłużył kontrakt! Nowa umowa obowiązywać będzie przez 5 lat. Zawarta jest w niej klauzula o zatrudnieniu w klubie na emeryturze.
- Kolejny młody zawodnik z talentem 6/10 ściągnięty został do klubu :) (KLIK)

25. września 2010 - Mecz z Kotwicą Kołobrzeg
Jeden ze słabszych ligowych przeciwników, skład wyglądał będzie nieco inaczej niż zazwyczaj (taktyka również): KLIK & KLIK & KLIK
8. kolejka - FIFAM.Info Team vs Kotwica Kołobrzeg
Ależ nuuuda .D Pierwszy mecz, na którym na prawdę zasypiałem - nie popisaliśmy się dziś :( No ale pozostajemy na szczycie tabeli i to jest najważniejsze :p

2. października 2010 - Mecz z Energetykiem Gryfino (KLIK)
Zainstalowałem pewnego gameplay'a, gra wygląda na nim nieco lepiej i (z czego się bardzo cieszę) zawodnicy trochę mniej się męczą :) Wadą/zaletą (ciężko ocenić) są za to dużo niższe noty piłkarzy po meczu. Ale co do samego meczu to wyszedłem najsilniejszym składem i taktyką po kolejnych poprawkach: KLIK & KLIK & KLIK
9. kolejka - Energetyk Gryfino vs FIFAM.Info Team
0:1
Po golu Kacpra i asyście Morlina wygrywamy kolejny mecz. Brawo dla nas! .D Mieliśmy 60% posiadania piłki, jest to dość dużo - tak powinniśmy grać zawsze.

Seba osiągnął nowy poziom managera! (mianowicie 4.) Gratulacje! :D (KLIK)

Skocz do góry
 Wyświetl profil Offline 
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Strefa czasowa UTC + 1 godzina